Pakiet TECHART dla Porsche 718 Boxster S i 718 Cayman S

16 października 2018

SILNIK

Nowy pakiet TECHART TA082/S1 zwiększa już i tak bardzo dobre osiągi 2.5 litrowego turbodoładowanego silnika. Z TECHTRONIC powerkit, 480Nm momentu obrotowego jest dostarczane na tylną oś już przy 2.800rpm (seryjnie 420Nm).
Maksymalna moc silnika wynosząca 400hp jest dostępna przy 6.500rpm, pozwalając 718 Boxster S i 718 Cayman S na przyspieszenie do maksymalnej prędkości rzędu 294km/h (seryjnie 350hp/285km/h). Tak więc czas ze startu zatrzymanego do 100km/h wynosi tylko 3.9s, sprawiając, że model 718 2.5l jest tak szybki jak 911 Carrera S.
TECHART powerkit jest aktywowany automatycznie w trybie SPORT i SPORT PLUS. Tak, jak we wszystkich pakietach TECHART TECHTRONIC spokój umysłu jest w standardzie, dzięki ekskluzywnej g
warancji na silnik i przeniesienia napędu.

 

  • Zwiększenie mocy: + 50hp (+ 37kW)
  • Wzrost momentu obrotowego: + 60Nm
  • Całkowita moc: 400hp (294kW)/430Nm
  • 0-100km/h: 3.9s (seryjnie 4.2s)
  • 0-160km/h: 8.8s (seryjnie 9.2s)
  • 0-200km/h: 14.2s (seryjnie 14.7s)
  • Maksymalna prędkość: 296km/h (seryjnie 285km/h)

 

UKŁAD WYDECHOWY

Układ wydechowy TECHART ‚Racing’ tworzy głęboki, potężny dźwięk silnika boxer z wyraźną różnicą między trybem ‚Normal’, a ‚Sport’. Podobnie jak powerkit, przepustnica wydechu jest kontrolowana przez standardowy przycisk Sport lub opcjonalny przycisk. W czasie postoju dwie centralne tytanowe rury wydechowe z karbonowymi końcówkami wyróżniają sportową duszę pojazdu. Na życzenie układ wydechowy TECHART ‚Racing’ może być połączony z seryjnymi końcówkami wydechu.

 

 

NADWOZIE

Bodykit TECHART dla nowego Porsche 718 Boxster oraz 718 Cayman zwiększa dynamiczny wygląd sportowego samochodu z silnikiem po środku. Dwuczęściowy przedni spoiler ze zintegrowanym splitterem wizualnie polepsza front 718. Centralny wlot powietrza pomaga w zwiększeniu docisku aerodynamicznego. Obie części, splitter i wlot powietrza są dostępne opcjonalnie w włóknie węglowym. Zakrzywione płetwy wzmacniają boczne wloty powietrza. Tylny dyfuzor TECHART otacza dwie centralne rury wydechowe.

Aerodynamiczne podkreślenie projektu: dwa warianty tylnego spoilera. Tylny spoiler TECHART nr I zawiera malowane w kolor nadwozia skrzydło. Alternatywnie 718 Cayman może być wyposażony w spoiler nr II. Jego motorsportowy styl jest niewątpliwy. Skrzydło spoileru nr II spoczywa na czarnych anodowanych aluminiowych podpórkach. W opcji skrzydło jest dostępne w włóknie węglowym.

Karbonowe części TECHART są tworzone w firmowym zakładzie, dostępne w matowym lub połyskującym wykończeniu.

Modyfikacje nadwozia i kół TECHART stawiają dynamikę jazdy 718 w centrum uwagi. Sprężyny TECHART obniżające o 30mm i progresywnie zbalansowane zapewniają bezpośrednie i sportowe prowadzenie.

Wagowo zoptymalizowane 21-calowe felgi aluminiowe TECHART Formula IV z ich dynamicznym dwuramiennym designem są dostępne do 718 Boxster i 718 Cayman w rozmiarze 9J x 21 (przód) i 9,5J x 21 (tył). Oprócz atrakcyjnych standardowych kolorów, wszystkie felgi TECHART są dostępne w indywidualnie dobranych kolorach.

 

 

WNĘTRZE

Firma TECHART przeniesie Twoje indywidualne preferencje w design wnętrza 718 Boxster albo 718 Cayman. Właściciele Porsche dookoła globu doceniają niezrównaną dokładność i rzemiosło manufaktury TECHART przetwarzającej materiały takie jak włókno węglowe, skórzane, alcantra lub lakierowane powierzchnie.

Niezależnie czy zdecydujesz się na zestaw akcentujących podkreśleń, czy w pełni unikalne wykończenie Twojego  wnętrza 718. TECHART nie stawia żadnych limitów w prawdziwej indywidualności i ekskluzywności. Program wnętrz TECHART jest kompletny poprzez detale takie jak: kolorystycznie dopasowane zegary, aluminiowe sportowe pedały, spersonalizowane oświetlenie drzwi i tak dalej.

Popisowa cecha TECHART dla Twojej 718: sportowa kierownica TECHART Typ 7. Skomponowana z wybranych materiałów, o perfekcyjnym projekcie sprawia, że każdy etap produkcji wymaga nadzwyczajnego poziomu jakości i precyzji. Właśnie dlatego wszystkie oryginalne kierownice TECHART są produkowane ręcznie w firmowym zakładzie w Leonberg (Niemcy).

Zredukowana w średnicy (360mm) i ergonomicznie zaprojektowana zachwyci Twoje oko. Kombinacja malowanych powierzchni, skór i alkantry, a także karbonowych wykończeń, dopasowanych przeszyć i perforacji stwarza nieskończenie wiele możliwości personalizacji. Nie trzeba mówić, że twoje standardowe wyposażenie takie jak multifunkcja, łopatki zmiany biegów lub podgrzewanie kierownicy pozostaje.

Nie tylko kierownica może być karbonowa, lecz także wykończenie wnętrza, konsola centralna, klamki drzwi i tylne panele oparcia foteli (Sport Seats Plus). Dostępne dla Porsche 718 Cayman są także karbonowe elementy w bagażniku i pokrywa silnika. Elementy te gwarantują subtelne podkreślenie wskazujące na twoją indywidualność, które jest widoczne przez tylną szybę Twojego 718 Cayman.

 

 

Posiadamy wszystkie pakiety TECHART w naszej ofercie, zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail
biuro@kingsoft.com.pl