Patrzymy w przyszłość

Jesteśmy nastawieni na rozwój. Planujemy duże projekty, nieustannie wprowadzając małe zmiany. W minionym roku rozpoczęliśmy wiele owocnych współpracy, stając się dystrybutorem czołowych producentów części mechanicznych, a szczególnie tych przeznaczonych do tuningu. Ale to jeszcze nie koniec. Aby bardziej podnieść jakość naszych usług, pracujemy nad czymś naprawdę szczególnym. Obserwujcie nas na facebooku, instagramie oraz odwiedzajcie naszą stronę, aby być na bieżąco!


Wysoki poziom usług

Naszą misją jest uwalnianie potencjału jaki drzemie w każdym samochodzie, w taki sposób, aby był spójny z potrzebami i wyobrażeniami naszych klientów. Poprzez ciągłe zdobywanie doświadczenia, udział w międzynarodowych szkoleniach oraz rozbudowę warsztatu w najnowsze zdobycze świata motoryzacji ta wizja urzeczywistnia się. Odwiedzający nasz warsztat goście wiedzą, że mogą liczyć na profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

"Gdy po raz pierwszy startowałem w amatorskich wyścigach samochodowych wiedziałem, że to coś więcej niż pasja, to sposób na życie. W 2007 roku założyłem firmę KingSoft, która zajmuje się modyfikacjami elektronicznymi i mechanicznymi silników samochodowych."

Łukasz Garbacz - właściciel

Nie czekaj i pozwól nam obudzić bestie 
w Twoim samochodzie!